Gerbiami Tarptautinio pradinių klasių mokinių konkurso ,,Jie – mūsų draugai..” dalyviai,
Norime padėkoti už aktyvų dalyvavimą konkurse. Gavome labai didelį šūsnį mokinių darbų, nes dalyvavo vaikai ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Parodą galite aplankyti nuo vasario 15 dienos Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.
Buvo atrinkta 50 laureatų (žiūr. Laureatų lentelėje). Komisija dar papildomai už meniškumą atrinko daugiau, kaip pusšimtį darbų, kuriems bus atsiųstos padėkos.( žiūr. Lentelėje – dalyviai apdovanoti padėkomis).
Kviečiame laureatus ir pageidaujančius svečius dalyvauti šventėje, kuri įvyks vasario 23 dieną, 13 valandą, Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje, adresu Laisvės al. 106.
Šventė vyks apie tris valandas.
– Šventės atidarymas 13 val.
– Renginio dalyvių pasveikinimas, parodos aptarimas – 13.00 –  13.30val.
– Po dalyvių pasveikinimo, muziejaus salėje vyks seminaras mokytojams. Prašome registruotis iš anksto adresu www.kpkc.lt Dalyviai gaus pažymėjimus.
Kai mokytojos klausys pranešimų, mokiniai dalyvaus ekskursijose po muziejų. 13.30 – 14.30val.
Laureatų apdovanojimai, prizų, padėkų įteikimai.14.30 – 15.30 val.

Minint Lietuvos valstybės – 100 – mečio metines, renginio organizatoriai išleis atvirlaiškius su laureatų piešiniais. Juos galėsite nusipirkti šventės metu. Atvirlaiškius spausdins spaustuvė ,,Terra Publica”. Renginio metu galėsite įsigyti šios spaustuvės leidžiamų leidinių.

 
Laureatai >>>
Dalyviai apdovanoti padėkomis >>>
Dalyvių sąrašas >>>
 

Iki susitikimo šventėje.
Renginio organizatoriai.