Naujiena

Interaktyvus edukacinis modulis „Pažinkime Lietuvos ir pasaulio gyvūnus“

2021 08 26

Nuo šiol Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus lankytojai žinias apie gyvūniją galės pasitikrinti ne tik apsilankymo muziejuje metu, bet ir virtualioje erdvėje.

Sukurtas interaktyvus edukacinis modulis „Pažinkime Lietuvos ir pasaulio gyvūnus“, skatinantis patirti pažinimo džiaugsmą, išplėsti pažinimo ribas ir žaismingai pasitikrinti žinias apie gyvūniją ir jos įvairovę.

Skirtingoms tikslinėms auditorijoms pritaikytas turinys sukurtas atsižvelgiant į muziejaus ekspozicijų koncepciją: modulio temos pateikiamos evoliuciniu-sistematiniu principu: nuo primityviausių daugialąsčių organizmų iki aukščiausios organizacijos stuburinių – žinduolių.

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus 2021 m. kovo 1 d. – rugpjūčio 31 d. įgyvendina Kultūros rėmimo fondo lėšomis finansuojamos programos „Atminties institucijos (muziejai, bibliotekos, archyvai): inovatyvių paslaugų kūrimas“ projektą „Visuomenės švietimo poreikius atitinkančių inovacijų plėtra Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje“. Projekto metu buvo siekiama didinti Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus inovatyvių ir interaktyvių priemonių įvairovę ir prieinamumą, taikant šiuolaikinių technologijų naudojimu pagrįstus sprendimus. Sukurtas ne tik edukacinis modulis, bet ir atnaujinta informacinių terminalų kompiuterinė įranga.

Kviečiame išbandyti savo žinias apie gyvūniją, naudojantis moduliu „Pažinkime Lietuvos ir pasaulio gyvūnus“.

Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba