Naujiena

Prisijungėme prie akcijos „Mes Darom“

2021 05 07

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus bendruomenė prisijungė prie akcijos „Mes Darom“ – sutvarkė teritoriją, esančią Kauno marių regioniniame parke, netoli Samylų poilsiavietės.

Šį pavasarį švarinimosi akcijoje kviečiama dalyvauti išmaniuoju formatu. Naujai sukurtoje mobiliojoje programėlėje „Mes Darom“ sužymėtos ir nurodytos tvarkytinos teritorijos. Šiemet tvarkymasis atiduodamas į dalyvių rankas: kviečiama ne tik rinkti bei rūšiuoti surinktas atliekas, tačiau ir patiems jas priduoti į regionų atliekų tvarkymo centrų (RATC) valdomas didelių gabaritų atliekų surinkimo aikšteles arba išmesti miesto konteineriuose.

Kviečiame ne tik prisidėti prie šios akcijos, vykstančios gegužės 7-8 dienomis, bet švarinti aplinką kiekvieną dieną – po kiekvieno apsilankymo miške, parke ar pažintiniame take nepalikti atliekų.

Daugiau informacijos: www.mesdarom.lt ir Facebook paskyroje „Mes Darom“.