MAN PAUKŠTELIS PAČIULBĖJO 

Trukmė – 45 min.  

Auditorija – Ikimokyklinė, priešmokyklinė gr., 1 klasė 

Nėra dienos, kad nebūtumėte matę paukščio ar girdėję jų giesmės. Tik ar žinote, kuo minta paukščiai, kokius ir iš ko suka lizdus? Ar atpažįstate mūsų krašto paukščius? Jei trūksta žinių, kuris paukštis Lietuvoje laikomas mažiausiu, o kuris suka didžiausius lizdus, kuris paukštis minta pelėmis, o kuris kala uoksą, kviečiame sudalyvauti edukacinėje programoje. Kai jau viską sužinosite apie paukščius, pasiūlysime susikurti savo vidinį paukštį: spalvotais pieštukais nuspalvinsite medinę paukščio figūrėlę, kurią išsinešite namo. 

„Man paukštelis pačiulbėjo“

MANO DRAUGAS – ŠEŠIAKOJIS

Trukmė – 45 min. 

Auditorija – 3–4 klasė 

Jei užduotume klausimą, kokia gyvūnų grupė yra gausiausia Žemės planetoje, tikriausiai, net nedvejodami atsakytumėte, jog ta, kuriai priklauso gyviai, turintys šešias kojas. Ir visai nesvarbu, jie gyvena prie vandens telkinių ar tūno po žemės grumsteliu, turi dvi poras sparnų ar yra besparniai, minta augalais ar močiutės numegztų pirštinių vilnoniais siūlais – jie visi yra vabzdžiai. O kodėl vabzdžius laikome draugais, aptarsime susibūrę edukacinėje programoje.  

Pirmoms 10 grupių, užsiregistravusioms į edukacinę programą „Mano draugas – šešiakojis“, padovanosime prof. R. Kazlausko knygą „Lietuvos drugiai“. 

„Mano draugas – šešiakojis“

Registracija į edukacines programas čia.

not a terminal