Muziejuje pradedama eksponuoti daugiau nei 100 margučių paroda. Natūralūs kiaušiniai išmarginti gamtiniais ir liaudiškais motyvais paremtais ornamentais.

Šios parodos autorės – mama ir dukra – Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė ir Adelė Bražėnaitė-Gančierė yra tautodailininkės, meno kūrėjos, sertifikuotos tradicinių amatų meistrės.

Odeta Tumėnaitė-Bražėnienė kuria karpinius, lino ir medžio raižinius, skutinėja bei vašku margina margučius. Menininkė yra surengusi per 100 personalinių parodų, kurios buvo eksponuotos įvairiose Europos šalyse, Kinijoje ir JAV. Autorė dalyvavo daugiau nei 200 rajoninių, regioninių, grupinių, respublikinių ir tarptautinių parodų įvairiose šalyse. Apdovanota prizais ir laureato diplomais. Savo karpiniais ir grafika iliustravo per dešimtį knygų.

Tautodailininkė užsiima ir edukacine veikla – savo amato moko įvairiuose seminaruose, renginiuose ne tik Lietuvoje, bet ir Lenkijoje, Ukrainoje, Airijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Italijoje, JAV ir kitose šalyse.

Adelė Bražėnaitė-Gančierė kuria medžio, lino raižinius, margina margučius. Su savo kūriniais dalyvauja parodose Lietuvoje ir užsienio šalyse. Yra įvairių Lietuvos ir užsienio konkursų laureatė.

Odetos Tumėnaitės-Bražėnienės ir Adelės Bražėnaitės-Gančierės nuotraukos.

not a terminal