Edukaciniai užsiėmimai

Edukaciniai užsiėmimai

Nesuklysite pagalvoję, kad kiekvienas profesionalus gamtininkas ar mėgėjas, įsimylėjęs paukščius, žuvis, drugius, gyvates ar augalus, turi savo pamėgtą paukštį, vabalą, gėlę ar grupę jų, su kuriais sieja jautrūs prisiminimai, neišdildomos, giliai širdyje slepiamos susitikimų su jais akimirkos, galiausiai su jais susiję tyrimų ar stebėjimų valandos. Tad išgirdę žodžius „SAUGOKIME GAMTĄ“, mes pirmiausia tai siejame su savo širdies ir proto sentimentais…
Tad skatindami vaikus būti neabejingais gamtai, atsakingais už ją, visų pirmą, turime išmokyti ją pažinti… Nes, kaip vaikas gali rūpintis gamta, jei jis nežino, kaip atrodo paukštukas nykštukas, kokį ženklą kūrėja gamta išpiešė ant kaukolėtojo sfinkso krūtinėlės, kokio dydžio yra mažiausias plėšrus žinduolis pasaulyje.
Nori pažinti, nori išmokti, nori pamatyti iš arti, tuomet Tu laukiamas Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus EDUKACINIUOSE UŽSIĖMIMUOSE.

Nuotolinės edukacijos

EDUKACINIŲ UŽSIĖMIMŲ TEMOS

NORITE TAPTI EDUKACINIŲ UŽSIĖMIMŲ DALYVIAIS, REGISTRUOKITĖS: 

Mob. tel. +370 665 58 717

El. paštu edukacija@zoomuziejus.lt

Jei edukacinis užsiėmimas įtrauktas į Kultūros paso paslaugų rinkinį, registruokitės kultūros paso sistemoje

EDUKACINIŲ UŽSIĖMIMŲ KAINOS:

  • Edukacinio užsiėmimo kaina mažesnei kaip 10 dalyvių grupei – 20,00 Eur. grupei + dalyvių bilietų į ekspoziciją kaina.
  • Edukacinio užsiėmimo kaina vienam dalyviui 2 Eur. edukacija + 2 Eur. bilietas į ekspoziciją (Jei grupėje daugiau nei 10 dalyvių).
  • Virtualaus–nuotolinio edukacinio užsiėmimo kaina grupei iki 30 asmenų – 25,00 Eur.

PRAŠYMO FORMA DĖL NEMOKAMO APSILANKYMO MUZIEJUJE (IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖMS)

Juridiniams asmenims, kuriems už Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejaus suteiktas paslaugas (įsigytus lankytojų bilietus, edukacines programas, ekskursijas ir kt.) mokėjimui atlikti reikalinga sąskaita faktūra, būtina pateikti garantinį raštą.