1999 m. liepos 15 d. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje pradėta eksponuoti trofėjų salės  ekspozicija. Eksponuojama apie 300 medžioklės trofėjų – ragų, galvų iškamšų, kaukolių, kailių, ilčių  – iš Lietuvos ir kitų pasaulio šalių. Visi trofėjai įvertinti pagal Tarptautinės medžioklės ir gyvūnų  apsaugos tarybos (CIC) patvirtintas medžioklės trofėjų vertinimo formules. Grand prix įvertintas  vienas eksponatas, aukso medaliu – 26, sidabro – 25, bronzos – 38 eksponatai. Dauguma trofėjų – Lietuvos medžiotojų laimikiai. 

Medžioklės trofėjų salėje išvysite ir istorinę Ivanauskų giminės dovaną – antilopės puku, orikso ir kt.  iškamšas, gautas iš prof. T. Ivanausko sūnaus George ir anūkės Mary Iwanowsky. 

Medžioklės trofėjų salėje pamatysite ir Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejui padovanotus  Arūno Kulikausko medžioklės trofėjus bei jų apdovanojimus. Tai aukso medaliais įvertintos tauriojo  ir Dovydo elnių galvų iškamšos, sidabro medaliu – briedžio, elnio vapičio, arapavinės avies, muflono,  gemzės galvų iškamšos, bronzos medaliu – rudojo lokio, taro galvų iškamšos ir kt. trofėjai.

not a terminal