Renginio data : 2022-09-09 05:00

Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje vyks 9-oji tarptautinė akvarelės bienalė „Baltijos tiltai. 2022. Patirtys“. Parodos atidarymas vyks rugsėjo 9 d., penktadienį, 17:00.

Apsilankę šioje parodoje išvysite šiuolaikinės akvarelės dermę ir santykį, kuris gimsta susitikus menininko požiūriui, pigmentui, vandeniui, popieriui ar drobei. Puiki erdvių vieta leis žiūrovams ir dieną, ir naktį patirti akvarelės žavesį Laisvės alėjoje.

Tarptautinė akvarelės bienalė „Baltijos tiltai“ – tai kas dvejus metus rengiama tarptautinė atrankinė-konkursinė paroda ir ją lydintys renginiai: personalinės ir grupinės parodos, konferencija, meistriškumo pamokos, diskusijos. Bienalėje dalyvauja aplink Baltijos jūrą išsidėsčiusių valstybių (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Danijos, Švedijos, Suomijos, Lenkijos, Vokietijos, Šiaurės šalių regionui priskiriamų šalių – Norvegijos, Islandijos, Alandų ir Farerų salų) dailininkai-akvarelininkai ir kiti profesionalūs menininkai. Atrankinei-konkursinei parodai pateiktus darbus vertina tarptautinė žiuri. Iš žiuri atrinktų autorių kūrinių suformuota kolekcija paprastai eksponuojama vienoje iš Kauno parodų erdvių.

Daugiau informacijos apie tarptautinės akvarelės bienalės „Baltijos tiltai. 2022. Patirtys“ renginius: https://bit.ly/3B1fVFV

not a terminal